Op de foto: de leden van het team van de pastorale eenheid Sint-Franciscus, van links naar rechts: priester Jozef Herreman, priester Frederik Ghesquiere, Erna Nevejant, Leen De Vry, deken Renaat Desmedt, Dries Bekaert en Marc Dehem.

Renaat Desmedt, moderator/deken

Vrouwenstraat 2
8800 Roeselare
tel. 051 20 09 04
renaat.desmedt@outlook.com

Andrzej Bejster

Meensesteenweg 171
8800 Roeselare
tel. 051 20 32 68
abejster@skynet.be

Frederik Ghesquiere

Sint-Hubrechtsstraat 35
8800 Roeselare
tel. 051 20 24 56
frederik_ghesquiere@hotmail.com

Jef Herreman

Sint-Amandsstraat 104
8800 Roeselare
tel. 051 20 09 92
jozef.herreman1@telenet.be

diaken
Geert Vervaecke

Gitsestraat 412
8800 Roeselare
051 22 81 72
geert.vervaecke@skynet.be

parochie-assistent
Freddy Kindt

Arme Klarenstraat 36
8800 Roeselare
051 20 04 20
info@debremstruik.be

parochie-assistent
Olga Vanoverschelde

Honzebroekstraat 19
8800 Roeselare
051 20 77 48
vanoverscheldeo@gmail.com

parochie-assistent
Jan Demuynck

Zuidstraat 27
8800 Roeselare
0491 22 70 42
jan.demuynck@sint-michiel.be