Medewerkers

Op de foto: de leden van het team van de pastorale eenheid Sint-Franciscus, van links naar rechts: hulppriester Jozef Herreman, priester Frederik Ghesquiere, Erna Nevejant, Leen De Vry, deken Renaat Desmedt, Dries Bekaert en Marc Dehem.

Priesters

Renaat Desmedt
Vrouwenstraat 2
8800 Roeselare
tel. 051 20 09 04
renaat.desmedt@outlook.com

Jef Herreman
hulppriester
tel. 051 20 09 92
jozef.herreman1@telenet.be

 

Frederik Ghesquiere
Sint-Hubrechtsstraat 35
8800 Roeselare
tel. 051 20 24 56
frederik_ghesquiere@hotmail.com

Andrzej Bejster
Meensesteenweg 171
tel. 051 20 32 68
abejster@skynet.be

Diaken en parochie-assistenten

diaken
Geert Vervaecke
Gitsestraat 412
8800 Roeselare
tel. 051 22 81 72
geert.vervaecke@skynet.be

parochie-assistent
Olga Vanoverschelde
Honzebroekstraat 19
8800 Roeselare
tel. 051 20 77 48
vanoverscheldeo@gmail.com

parochie-assistent
Freddy Kindt
Arme Klarenstraat 36
8800 Roeselare
tel. 051 20 04 20
info@debremstruik.be